Kariera

Why join the navy if you can be a pirate?

Jeśli chcesz:

  • Pracować w nowoczesnym Software House
  • Tworzyć interesujące, duże aplikacje dla znanych marek na rynku globalnym
  • Realizować niestandardowe projekty wymagające wykraczania poza schematy

Dołącz do nas!!

Zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji mobilnych
  • Implementacja testów UI (iOS, Android) na podstawie Skryptów testowych
  • Raportowanie błędów w systemach zarządzania błędami (Jira, Codebase)
  • Zarządzanie integracją projektów iOS i Android (HockeyApp, Crashlytics, Bitrise)
  • Testowanie usług sieciowych (HTTP, REST, JSON)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość urządzeń mobilnych iOS i Android
  • Dobra znajomość technologii internetowych (DNS, IP routing, CDN; HTTP, REST, JSON)
  • Znajomość języków skryptowych (Python, Ruby, Go)
    • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
    • Znajomość środowiska Unix/Linux/MacOS (BASH)
    • Skrupulatność, sumienność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Mile widziane: podstawy programowania w Swift i Java
    • Mile widziane: Docker, AWS

    Poszukujemy osób z minimum 2-letnim doświadczeniem komercyjnym w programowaniu. Ważna jest solidność, nastawienie na wysoką jakość kodu, chęć nauki oraz dzielenia się wiedzą. Praca w biurze w Warszawie.

    Wymagania:
    1. Dobra znajomość

    • SWIFT i Objective C
    • Git
    • iOS SDK

    2. Rozumienie zasad projektowania interfejsu użytkownika na platforme iOS
    3. Dobra znajomość praktyk programowania funkcyjnego
    4. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

    Mile widziane:
    Znajomość programowania reaktywnego

    Wymagania:
    1. Dobra znajomość

    • Java
    • Git
    • Android >= 4.0
    • AndroidAnnotations
    • Lombok
    • RxJava/RxAndroid
    • Retrofit
    • Gson/Json
    • Realm
    • Braintree Payments
    • HockeySDK
    • Fabric.io

    2. Zaawansowana znajomość budowania custom layouts
    3. Zaawansowana znajomość ViewPager-a i RecyclerView
    4. Zaawansowana znajomość Gradle
    5. Parsowanie brzydkich i niestandardowych jsonow
    6. Budowanie skalowalnych ekranów
    7. Pisanie testów aplikacji (danych i widoków)

    Oferujemy:
    • Praca w przytulnym, kreatywnym biurze w Warszawie
    • Elastyczny grafik
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Sympatyczna atmosfera, płaska struktura firmy, brak stylu korpo
    • Spotkania edukacyjno-techniczne
    • Darmowe lekcje języka angielskiego
    • Raz w miesiącu integracja całego zespołu
    • Forma współpracy: kontrakt B2B
    Posiadasz inne umiejętności?

    Zainteresowała Cię praca w Smaga Bakery, ale Twoje doświadczenie programistyczne nie pokrywa się z naszymi wymaganiami? Nic straconego! Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi z pasją.

    Zostańmy w kontakcie!